Втулка ресори MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 14767, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x85x30мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14767 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

