Пильовик ШРУС внутр. OPEL (вир-во FEBI)
Номер деталі 2871, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x130x110мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2871 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

