Пильовик рул. рейки VW GOLF, PASSAT 83-99 (Вир-во FEBI)
Номер деталі 19414, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x130x50мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19414 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Corrado, Jetta, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

