Рульова тяга NISSAN KUBISTAR, RENAULT CLIO II, KANGOO 97- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 22517, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x65мм., орієнтовна вага - 0,68500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22517 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kubistar, Kangoo |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68500 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴

