Підшипник валу кард. BMW КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 2823, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x150x40мм., орієнтовна вага - 0,49200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2823 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49200 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

