Тяга стаб. VW T5, MULTIVAN передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 27834, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x300x30мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27834 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴

