Втулка балки VW TIGUAN задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 29568, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x65x65мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29568 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня права |
| Сумісність з моделлю | A1, A3, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

