Втулки стаб. BMW (Вир-во Febi)
Номер деталі 34259, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,07400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34259 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 48.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

