
Кришка маслозаливної горла. OPEL (вир-во Febi)
270 ₴
- В наявності
- Код: 4600788173
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка маслозаливної горла. OPEL (вир-во Febi)
Номер деталі 1213, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x20мм., орієнтовна вага - 0,04200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1213 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
