Подушка двигуна з обох боків BMW (вир-во FEBI)
Номер деталі 4032, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4032 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

