
Пильовик ШРУС внутр. CITROEN,PEUGEOT (вир-во FEBI)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600788184
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС внутр. CITROEN,PEUGEOT (вир-во FEBI)
Номер деталі 31056, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31056 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS3, 307, 308, C2, C3, RCZ, C4, C5, Partner, 407, 206, 207, 208, 508, 1007, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
