
Гайка MERCEDES G-CLASS(W460-W463), SPRINTER, VITO 79- (Вир-во FEBI)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4600788185
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гайка MERCEDES G-CLASS(W460-W463), SPRINTER, VITO 79- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 36330, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x20мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Код запчастини | 36330 |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
