
Тяга стабілізатора ALFA ROMEO MITO, FIAT 500L, OPEL CORSA D 05-перед. міст (Вир-во FEBI)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600788186
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора ALFA ROMEO MITO, FIAT 500L, OPEL CORSA D 05-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 27414, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x330x30мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27414 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, 500l, Corsa, Punto, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
