
Підшипник валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 4600788188
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 30934, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x265x80мм., орієнтовна вага - 0,54500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30934 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴
