
Пильовик ШРУС внутр. FORD (вир-во FEBI)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4600788189
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС внутр. FORD (вир-во FEBI)
Номер деталі 6295, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x105мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6295 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
