
Тяга стаб. NISSAN (вир-во Febi)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4600788190
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. NISSAN (вир-во Febi)
Номер деталі 23724, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x180x20мм., орієнтовна вага - 0,25600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23724 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25600 кг |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
