
Накінечник тяги керма. DACIA передн. прав. (Вир-во Febi)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600788192
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. DACIA передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 29624, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x265x80мм., орієнтовна вага - 0,76000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29624 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Dokker, Logan, Largus |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76000 кг |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
