
Опора кульова MERCEDES 100 88-96 перед. міст (Вир-во FEBI)
880 ₴
- В наявності
- Код: 4600788195
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MERCEDES 100 88-96 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1209, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x140x80мм., орієнтовна вага - 0,76500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1209 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
