Втулки стаб. VW (Вир-во Febi)
Номер деталі 23356, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x45x40мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23356 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Beetle, A3, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

