
Пильовик ШРУС внутр. OPEL, FORD (вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600788205
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС внутр. OPEL, FORD (вир-во FEBI)
Номер деталі 3172, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x80мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3172 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
