Втулка балки VW T5, MULTIVAN задн. міст внутр. (Вир-во FEBI)
Номер деталі 31791, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,44200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31791 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

