
Втулка балки OPEL VECTRA B 95-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
400 ₴
- В наявності
- Код: 4600788219
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки OPEL VECTRA B 95-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1872, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x40мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1872 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
