
Пильовик рул. рейки FIAT DUCATO 85-94 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600788221
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пильовик рул. рейки FIAT DUCATO 85-94 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12810, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x230x60мм., орієнтовна вага - 0,13500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12810 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | J5, Ducato, C25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
