Тяга керма. RENAULT (Вир-во Febi)
Номер деталі 24720, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x255x60мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24720 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

