
Тяга керма. OPEL поперечний. (Вир-во Febi)
2 690 ₴
- В наявності
- Код: 4600788224
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL поперечний. (Вир-во Febi)
Номер деталі 6195, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x780x80мм., орієнтовна вага - 2,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6195 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴
