
Опора кульова DACIA (Вир-во Febi)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600788229
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова DACIA (Вир-во Febi)
Номер деталі 23996, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23996 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Scenic, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
