
Пильовик рул. рейки DACIA LOGAN, SANDERO 04 - перед. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4600788231
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки DACIA LOGAN, SANDERO 04 - перед. міст із двох сторін (Вир-во FEBI)
Номер деталі 29650, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x160x70мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29650 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Interstar, Movano, Sandero, Master, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
