
Подушка КПП ззаду зліва Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
2 060 ₴
- В наявності
- Код: 4600788232
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка КПП ззаду зліва Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 22724, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x260x140мм., орієнтовна вага - 1,90000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22724 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.90000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 060 ₴
