
Сайлентблок важеля VW CADDY передн. вісь, нижня. передн. (Вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4600788233
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW CADDY передн. вісь, нижня. передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 6561, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x65x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6561 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
