
Опора кульова MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-35, 30-50 06- перед. міст низ (Вир-во FEBI)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600788235
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-35, 30-50 06- перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 30151, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x100мм., орієнтовна вага - 0,79000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30151 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 26 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
