Подушка двигуна Audi; Skoda; VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 21240, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x185x120мм., орієнтовна вага - 0,89800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21240 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89800 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

