
Втулка стабілізатора MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-50 96- зад. мост (Вир-во FEBI)
400 ₴
- В наявності
- Код: 4600788245
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора MERCEDES SPRINTER, VW CRAFTER 30-50 96- зад. мост (Вир-во FEBI)
Номер деталі 36130, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,15500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36130 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15500 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
