
Підшипник маточини AUDI A4 94- задн. міст (Вир-во FEBI)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600788246
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини AUDI A4 94- задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 26568, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,29500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26568 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 50 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
