
Подушка двигуна посередині спереду VW T5 (вир-во FEBI)
1 310 ₴
- В наявності
- Код: 4600788248
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна посередині спереду VW T5 (вир-во FEBI)
Номер деталі 26630, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x130x120мм., орієнтовна вага - 0,67500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26630 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴
