
Тяга стабілізатора TOYOTA YARIS 99-05 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600788250
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора TOYOTA YARIS 99-05 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 27262, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x60мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27262 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 97.5 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris Verso, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
