Пильовик ШРУС зовніш. BMW (вир-во FEBI)
Номер деталі 24137, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x105мм., орієнтовна вага - 0,35800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24137 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | 3, X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35800 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

