Сальник півосі LANCIA (вир-во Febi)
Номер деталі 22448, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x10мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22448 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 306, 307, 106, 308, Jumpy, Xsara, BX, C2, C3, RCZ, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, 207, 208, Xsara Picasso, Ulysse, 508, Xantia, XM, 1007, Scudo, Berlingo, Fiorino, Nemo, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

