
Пильовик рул. рейки FORD FOCUS 98-04 (Вир-во FEBI)
400 ₴
- В наявності
- Код: 4600788262
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки FORD FOCUS 98-04 (Вир-во FEBI)
Номер деталі 21959, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x50мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21959 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал | Термопласт |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Escort, Sierra, Orion, Scorpio, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
