
Подушка двигуна позаду Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
1 460 ₴
- В наявності
- Код: 4600788264
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна позаду Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 26610, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x380x120мм., орієнтовна вага - 1,32000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26610 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.32000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴
