
Втулки стаб. FIAT (Вир-во Febi)
420 ₴
- В наявності
- Код: 4600788265
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. FIAT (Вир-во Febi)
Номер деталі 12066, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x60x50мм., орієнтовна вага - 0,11400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12066 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Scudo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
