
Опора аморт. MB SPRINTER передн. (вир-во Febi)
940 ₴
- В наявності
- Код: 4600788268
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. MB SPRINTER передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 10875, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x80мм., орієнтовна вага - 0,56000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10875 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
