Тяга керма. MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 22620, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x260x60мм., орієнтовна вага - 0,63500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22620 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63500 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

