
Опора кульова MITSUBISHI COLT II-V, GALANT IV, LANCER III-VIII 83- перед. міст (Вир-во FEBI)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600788270
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MITSUBISHI COLT II-V, GALANT IV, LANCER III-VIII 83- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 28200, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28200 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | Зі стопорним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Lancer, Galant, Carisma, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
