
Тяги стаб. р/к RENAULT (вир-во Febi)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600788271
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяги стаб. р/к RENAULT (вир-во Febi)
Номер деталі 27447, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x70x20мм., орієнтовна вага - 0,10700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27447 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Twizy, Sandero, Dokker, Logan, Largus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
