Пильовик ШРУС внутр. VW,SEAT (вир-во FEBI)
Номер деталі 3315, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x190x120мм., орієнтовна вага - 0,60500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3315 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

