
Пильовик ШРУС зовніш. MB (вир-во FEBI)
350 ₴
- В наявності
- Код: 4600788276
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш. MB (вир-во FEBI)
Номер деталі 22607, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,15600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22607 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15600 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
