
Сайлентблок важеля CITROEN JUMPY, PEUGEOT EXPERT 95-06 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
1 420 ₴
- В наявності
- Код: 4600788278
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN JUMPY, PEUGEOT EXPERT 95-06 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 22102, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x80мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22102 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Діаметр внутрішній | 23 мм |
| Діаметр зовнішній | 31 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴
