
Втулка балки FORD FOCUS задн. вісь, (Вир-во Febi)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600788279
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки FORD FOCUS задн. вісь, (Вир-во Febi)
Номер деталі 22699, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x140x70мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22699 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Місце встановлення | Задня права |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
