
Сайлентблок важеля CHEVROLET LACETTI передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4600788280
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CHEVROLET LACETTI передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 28695, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,19600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28695 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
