
Втулка стабілізатора MINI 01-15 перед. міст (Вир-во FEBI)
350 ₴
- В наявності
- Код: 4600788283
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора MINI 01-15 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 34891, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x45x40мм., орієнтовна вага - 0,04600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34891 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 38.5 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Mini Clubvan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
